Enigma

70 ігор ·турнірні ігри · остання гра 15 жов 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 жовтня 2023, Chayka Cup 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 70
Win-rate 42.9% 30/70
Бали 53.20 з них 4.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 58.8% 10/17
шериф 50.0% 6/12
мирний 30.8% 12/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 55.7%
мафія 17 24.3%
шериф 12 17.1%
дон 2 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 70 ігор
Фіналів 2 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 20 Sakura Cup 2019
У середньому топ-65.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 60 з 60
2019 1 1 7 з 20
2018 2 0 38 з 40
2017 2 1 13 з 39

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

60 з 60 топ-100.0%
Chayka Cup 2023 14–15 жовтня 2023 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 2 · бали 4.20 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim
7 з 20 топ-35.0%
Sakura Cup 2019 фінал 11–12 травня 2019 · fiim · Ужгород ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
50 з 90 топ-55.6%
Ukrainian Mafia Open 2018 16–17 червня 2018 · fiim · Львів ігор 11 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
38 з 40 топ-95.0%
Sakura Cup 2018 28–29 квітня 2018 · fiim · Ужгород ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
грудень 2017 — 53.3% (16/30)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 7 10.0% 57.1% 4/7
2 5 7.1% 60.0% 3/5
3 9 12.9% 44.4% 4/9
4 11 15.7% 45.5% 5/11
5 5 7.1% 0.0% 0/5
6 11 15.7% 72.7% 8/11
7 4 5.7% 25.0% 1/4
8 10 14.3% 50.0% 5/10
9 2 2.9% 0.0% 0/2
10 6 8.6% 0.0% 0/6
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 15.4% 50.0% 3/6
2 3 7.7% 33.3% 1/3
3 6 15.4% 33.3% 2/6
4 6 15.4% 16.7% 1/6
5 2 5.1% 0.0% 0/2
6 4 10.3% 75.0% 3/4
7 2 5.1% 0.0% 0/2
8 6 15.4% 33.3% 2/6
9 2 5.1% 0.0% 0/2
10 2 5.1% 0.0% 0/2
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 3 25.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 33.3% 0.0% 0/4
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 5 29.4% 80.0% 4/5
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 3 17.6% 66.7% 2/3
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 3 17.6% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.