Инсомнич

7 ігор ·турнірні ігри · остання гра 28 жов 2023
1 турнір ·1× переможець
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 7
Win-rate 57.1% 4/7
Бали 7.30 з них 1.50 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 50.0% 1/2
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
дон 4 57.1%
мирний 2 28.6%
мафія 1 14.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець VANMO OKTOBER CUP
Номінації
MVP ×1 VANMO OKTOBER CUP
Найкращий гравець мафії ×1 VANMO OKTOBER CUP
Найкращий дон* ×1 VANMO OKTOBER CUP

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 VANMO OKTOBER CUP
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 1 з 10

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

1 з 10 перемога
VANMO OKTOBER CUP 28 жовтня 2023 · fiim · Тбілісі ігор 7 · перемог 4 · бали 7.30 · допи +1.50 · штраф — · ПУ — MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий дон *
0.00 очок fiim

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
7 ігор · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.