Baks1

67 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 лис 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 листопада 2023, ALL STARS CUP 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 67
Win-rate 43.3% 29/67
Бали 57.47 з них 8.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 47.1% 8/17
мирний 45.7% 16/35
дон 42.9% 3/7
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 52.2%
мафія 17 25.4%
шериф 8 11.9%
дон 7 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 67 ігор
Фіналів 2 40.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 32 TOKMOK MAFIA OPEN 2023
У середньому топ-44.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 5 2 8 з 32

fiim · 33.00 очок рейтингу

Останні турніри

28 з 30 топ-93.3%
ALL STARS CUP 2023 4–5 листопада 2023 · fiim · Алмати ігор 12 · перемог 3 · бали 6.50 · допи +1.20 · штраф −0.70 · ПУ —
4.00 очок fiim
9 з 40 топ-22.5%
ЧЕМПИОНАТ КЫРГЫЗСТАНА 2023 фінал 9–10 вересня 2023 · fiim · Бішкек ігор 16 · перемог 9 · бали 16.28 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 3
11.00 очок fiim
8 з 32 топ-25.0%
TOKMOK MAFIA OPEN 2023 фінал 22–23 липня 2023 · fiim · Токмак ігор 16 · перемог 7 · бали 15.41 · допи +2.95 · штраф — · ПУ —
12.00 очок fiim
—
SATISFACTION CUP 2023 8–9 квітня 2023 · fiim · Астана ігор 12 · перемог 5 · бали 10.10 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
65 ігор
Найкращий місяць
вересень 2023 — 56.3% (9/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
67 ігор · частки рахуються від них
1 8 11.9% 62.5% 5/8
2 7 10.4% 57.1% 4/7
3 5 7.5% 40.0% 2/5
4 6 9.0% 33.3% 2/6
5 9 13.4% 44.4% 4/9
6 7 10.4% 57.1% 4/7
7 3 4.5% 0.0% 0/3
8 7 10.4% 14.3% 1/7
9 6 9.0% 33.3% 2/6
10 9 13.4% 55.6% 5/9
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 17.1% 66.7% 4/6
2 5 14.3% 80.0% 4/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 14.3% 40.0% 2/5
5 3 8.6% 66.7% 2/3
6 3 8.6% 66.7% 2/3
7 2 5.7% 0.0% 0/2
8 5 14.3% 0.0% 0/5
9 2 5.7% 0.0% 0/2
10 4 11.4% 50.0% 2/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 0.0% 0/2
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 3 17.6% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 3 17.6% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 3 17.6% 100.0% 3/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.