BEGEMOT

42 гри ·турнірні ігри · остання гра 5 лис 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 листопада 2023, Командний Кубок України 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 42
Win-rate 35.7% 15/42
Бали 20.10 з них 1.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
шериф 50.0% 1/2
дон 40.0% 2/5
мирний 25.9% 7/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 64.3%
мафія 8 19.0%
дон 5 11.9%
шериф 2 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 50 з 60 Big Ben Hard Version 2020
У середньому топ-87.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 65 з 81
2020 2 0 50 з 60

fiim · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

65 з 81 топ-80.2%
Командний Кубок України 2023 4–5 листопада 2023 · fiim · Київ команда Мафия игра для клоунов · особисто 65 з 81 ігор 15 · перемог 6 · бали 11.17 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
50 з 60 топ-83.3%
Big Ben Hard Version 2020 19–20 грудня 2020 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
59 з 60 топ-98.3%
Vinnytsia Mafia Cup 2020 12–13 вересня 2020 · fiim · Вінниця команда RF Cupmakers · особисто 59 з 60 ігор 15 · перемог 5 · бали 4.57 · допи — · штраф −0.50 · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
листопад 2023 — 40.0% (6/15)
Найбільший штраф
−0.50 · Vinnytsia Mafia Cup 2020, 10 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 4 9.5% 75.0% 3/4
2 5 11.9% 20.0% 1/5
3 4 9.5% 25.0% 1/4
4 5 11.9% 20.0% 1/5
5 4 9.5% 25.0% 1/4
6 3 7.1% 33.3% 1/3
7 2 4.8% 0.0% 0/2
8 7 16.7% 42.9% 3/7
9 5 11.9% 20.0% 1/5
10 3 7.1% 100.0% 3/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 100.0% 3/3
2 3 11.1% 0.0% 0/3
3 1 3.7% 0.0% 0/1
4 4 14.8% 0.0% 0/4
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 5 18.5% 20.0% 1/5
9 4 14.8% 25.0% 1/4
10 1 3.7% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.