S1nful

328 ігор ·турнірні ігри · остання гра 3 гру 2023
27 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 грудня 2023, Золото Рейна 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 328
Win-rate 48.2% 158/328
Бали 214.83 з них 30.38 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 31
ЛХ 2+ 35.5% 11 із 31 ПУ
Штрафи 2.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 42/66
дон 53.3% 16/30
шериф 43.6% 17/39
мирний 43.0% 83/193

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 193 58.8%
мафія 66 20.1%
шериф 39 11.9%
дон 30 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 27 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×2 Amsterdam Mafia Invitational 2023 · German Mafia Cup 2022 Серия Köln
Найкращий гравець міста ×1 German Mafia Cup 2022 Серия Köln
Найкращий гравець мафії ×1 German Mafia Cup 2022 Серия Köln
Найкращий шериф* ×2 Amsterdam Mafia Invitational 2023 · German Mafia Open 2023
Найкращий дон* ×1 German Mafia Cup 2022 Серия Köln
Найчастіше ПУ ×1 Мировая Лига Мафии 2023, Западная Европа-Кельн, серия 1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 27 328 ігор
Фіналів 3 11.1% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 German Mafia Cup 2022 Серия Köln
У середньому топ-48.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 10 1 2 з 10
2022 11 2 1 з 10
2021 3 0 6 з 10
2020 1 0 18 з 40
2018 2 0 36 з 80

fiim · 135.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 31 топ-29.0%
Золото Рейна 2023 2–3 грудня 2023 · fiim · Аа́хен команда Mrpl · особисто 9 з 31 ігор 14 · перемог 8 · бали 13.80 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 3
10.00 очок fiim
20 з 30 топ-66.7%
Синдикат 2023 14–15 жовтня 2023 · fiim · Варшава ігор 12 · перемог 5 · бали 9.78 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
8 з 10 топ-80.0%
German Mafia Cup 2023 Серия 6 Köln 13 серпня 2023 · fiim · Кельн · German Mafia Cup 2023, етап 6 ігор 10 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +1.20 · штраф −0.50 · ПУ 1
4 з 30 топ-13.3%
Amsterdam Mafia Invitational 2023 фінал 4–6 серпня 2023 · fiim · Амстердам ігор 16 · перемог 10 · бали 18.73 · допи +3.27 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий шериф *
20.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
239 ігор
Найкращий місяць
серпень 2022 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.65 · Amsterdam Mafia Invitational 2023, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
328 ігор · частки рахуються від них
1 35 10.7% 51.4% 18/35
2 33 10.1% 39.4% 13/33
3 34 10.4% 52.9% 18/34
4 29 8.8% 41.4% 12/29
5 37 11.3% 51.4% 19/37
6 27 8.2% 59.3% 16/27
7 27 8.2% 51.9% 14/27
8 38 11.6% 60.5% 23/38
9 29 8.8% 48.3% 14/29
10 39 11.9% 28.2% 11/39
193 гри за мирний · частки рахуються від них
1 19 9.8% 36.8% 7/19
2 20 10.4% 25.0% 5/20
3 23 11.9% 43.5% 10/23
4 16 8.3% 43.8% 7/16
5 28 14.5% 50.0% 14/28
6 15 7.8% 66.7% 10/15
7 15 7.8% 40.0% 6/15
8 27 14.0% 55.6% 15/27
9 15 7.8% 33.3% 5/15
10 15 7.8% 26.7% 4/15
39 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 7.7% 66.7% 2/3
2 2 5.1% 50.0% 1/2
3 5 12.8% 80.0% 4/5
4 6 15.4% 16.7% 1/6
5 3 7.7% 33.3% 1/3
6 3 7.7% 33.3% 1/3
7 5 12.8% 60.0% 3/5
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 5 12.8% 60.0% 3/5
10 4 10.3% 0.0% 0/4
66 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 12 18.2% 66.7% 8/12
2 6 9.1% 66.7% 4/6
3 3 4.5% 66.7% 2/3
4 3 4.5% 66.7% 2/3
5 4 6.1% 75.0% 3/4
6 8 12.1% 50.0% 4/8
7 4 6.1% 75.0% 3/4
8 5 7.6% 100.0% 5/5
9 6 9.1% 66.7% 4/6
10 15 22.7% 46.7% 7/15
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 3.3% 100.0% 1/1
2 5 16.7% 60.0% 3/5
3 3 10.0% 66.7% 2/3
4 4 13.3% 50.0% 2/4
5 2 6.7% 50.0% 1/2
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 3 10.0% 66.7% 2/3
8 3 10.0% 66.7% 2/3
9 3 10.0% 66.7% 2/3
10 5 16.7% 0.0% 0/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.