Jcontent

59 ігор ·турнірні ігри · остання гра 17 гру 2023
6 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 грудня 2023, Открытый кубок Столицы "Baku Cup" 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 59
Win-rate 47.5% 28/59
Бали 38.25 з них 5.49 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 6/10
мафія 54.5% 6/11
мирний 42.9% 15/35
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 59.3%
мафія 11 18.6%
дон 10 16.9%
шериф 3 5.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Открытый кубок Столицы "Baku Cup" 2023
Найкращий гравець мафії ×2 Открытый кубок Столицы "Baku Cup" 2023 · "Four Seasons" Winter Nights 2020
Найкращий дон* ×1 "Four Seasons" Winter Nights 2020

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 59 ігор
Фіналів 4 66.7% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 "Four Seasons" Winter Nights 2020
У середньому топ-29.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 2 з 15
2020 1 0 1 з 10
2019 4 3 7 з 20

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 15 топ-13.3%
Открытый кубок Столицы "Baku Cup" 2023 фінал 16–17 грудня 2023 · fiim · Баку ігор 14 · перемог 8 · бали 16.15 · допи +2.99 · штраф — · ПУ — MVPНайкращий гравець мафії
8.00 очок fiim
1 з 10 перемога
"Four Seasons" Winter Nights 2020 22–23 лютого 2020 · fiim · Баку ігор 14 · перемог 9 · бали 10.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафіїНайкращий дон *
0.00 очок fiim
9 з 20 топ-45.0%
Baku Cup 2019 фінал 14–15 грудня 2019 · fiim · Баку ігор 14 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.70 · штраф −0.40 · ПУ 2
2.00 очок fiim
10 з 40 топ-25.0%
Tukhum cup 2019 фінал 30 листопада – 1 грудня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
грудень 2019 — 28.6% (6/21)
Найбільший штраф
−0.40 · Baku Cup 2019, 7 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 9 15.3% 66.7% 6/9
2 4 6.8% 100.0% 4/4
3 6 10.2% 50.0% 3/6
4 5 8.5% 20.0% 1/5
5 8 13.6% 50.0% 4/8
6 6 10.2% 50.0% 3/6
7 6 10.2% 0.0% 0/6
8 6 10.2% 50.0% 3/6
9 6 10.2% 50.0% 3/6
10 3 5.1% 33.3% 1/3
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 20.0% 71.4% 5/7
2 2 5.7% 100.0% 2/2
3 3 8.6% 66.7% 2/3
4 4 11.4% 0.0% 0/4
5 4 11.4% 50.0% 2/4
6 3 8.6% 0.0% 0/3
7 5 14.3% 0.0% 0/5
8 2 5.7% 100.0% 2/2
9 4 11.4% 50.0% 2/4
10 1 2.9% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 3 27.3% 33.3% 1/3
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 40.0% 50.0% 2/4
6 2 20.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.