Никто_

131 гра ·турнірні ігри · остання гра 24 гру 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 грудня 2023, Ukrainian Mafia Cup 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 131
Win-rate 54.2% 71/131
Бали 122.56 з них 13.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.8% 17/24
дон 70.0% 7/10
мирний 50.6% 41/81
шериф 37.5% 6/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 81 61.8%
мафія 24 18.3%
шериф 16 12.2%
дон 10 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Мировая Лига Мафии 2023, Украина- Одесса, серия 2
Найкращий шериф* ×1 UMC 2023, Східна Конференція-Одеса, серія 1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 131 гра
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 UMC 2023, Східна Конференція-Одеса, серія 1
У середньому топ-39.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 10 1 2 з 10

fiim · 66.00 очок рейтингу

Останні турніри

12 з 20 топ-60.0%
Ukrainian Mafia Cup 2023 23–24 грудня 2023 · fiim · Київ ігор 15 · перемог 7 · бали 12.40 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
20.00 очок fiim
7 з 20 топ-35.0%
UMC 2023, Півфінал-Східна Конференція 25–26 листопада 2023 · fiim · Київ · Ukrainian Mafia Cup 2023, етап 21 ігор 14 · перемог 8 · бали 13.20 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Мировая Лига Мафии 2023, Украина- Одесса, серия 2 12 листопада 2023 · fiim · Одеса · Мировая Лига Мафии 2023, Финал-Киев, етап 24 ігор 10 · перемог 7 · бали 10.10 · допи +1.20 · штраф −0.80 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
12 з 81 топ-14.8%
Командний Кубок України 2023 4–5 листопада 2023 · fiim · Київ команда Без Денег · особисто 12 з 81 ігор 15 · перемог 9 · бали 15.50 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
17.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Найкращий місяць
жовтень 2023 — 64.0% (16/25)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 16 12.2% 56.3% 9/16
2 16 12.2% 62.5% 10/16
3 13 9.9% 61.5% 8/13
4 12 9.2% 66.7% 8/12
5 8 6.1% 50.0% 4/8
6 15 11.5% 53.3% 8/15
7 15 11.5% 40.0% 6/15
8 15 11.5% 33.3% 5/15
9 12 9.2% 58.3% 7/12
10 9 6.9% 66.7% 6/9
81 гра за мирний · частки рахуються від них
1 9 11.1% 55.6% 5/9
2 9 11.1% 44.4% 4/9
3 5 6.2% 80.0% 4/5
4 5 6.2% 60.0% 3/5
5 6 7.4% 50.0% 3/6
6 12 14.8% 50.0% 6/12
7 12 14.8% 33.3% 4/12
8 8 9.9% 50.0% 4/8
9 8 9.9% 50.0% 4/8
10 7 8.6% 57.1% 4/7
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 3 18.8% 0.0% 0/3
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 6 37.5% 16.7% 1/6
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 20.8% 40.0% 2/5
2 3 12.5% 100.0% 3/3
3 4 16.7% 75.0% 3/4
4 3 12.5% 100.0% 3/3
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 2 8.3% 100.0% 2/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 3 30.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.