Tequila Rosso

101 гра ·турнірні ігри · остання гра 7 січ 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 січня 2024, NEW YEAR CUP 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 101
Win-rate 46.5% 47/101
Бали 54.10 з них 4.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 14.3% 1 із 7 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 46.2% 6/13
мирний 45.9% 34/74
шериф 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 74 73.3%
мафія 13 12.9%
шериф 9 8.9%
дон 5 5.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 101 гра
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 30 NEW YEAR CUP 2024
У середньому топ-58.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 3 з 30
2021 3 0 23 з 80
2020 1 0 29 з 30
2019 1 0 48 з 60
2018 4 1 9 з 60

fiim · 47.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 30 топ-10.0%
NEW YEAR CUP 2024 6–7 січня 2024 · fiim · Алмати команда Препод под Текилой · особисто 3 з 30 ігор 14 · перемог 10 · бали 16.20 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 2
9.00 очок fiim
59 з 60 топ-98.3%
Legendary 2021 30–31 жовтня 2021 · fiim · Астана ігор 10 · перемог 2 · бали 1.10 · допи — · штраф −1.00 · ПУ 1
2.00 очок fiim
23 з 40 топ-57.5%
Karaganda Masters 2021 9–10 жовтня 2021 · fiim · Карагандинська міська адміністрація ігор 10 · перемог 4 · бали 4.80 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
23 з 80 топ-28.8%
AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL 7–8 серпня 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2021 — 30.0% (6/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · NEW YEAR CUP 2024

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
101 гра · частки рахуються від них
1 9 8.9% 33.3% 3/9
2 12 11.9% 50.0% 6/12
3 12 11.9% 41.7% 5/12
4 10 9.9% 40.0% 4/10
5 10 9.9% 40.0% 4/10
6 9 8.9% 55.6% 5/9
7 11 10.9% 54.5% 6/11
8 10 9.9% 40.0% 4/10
9 10 9.9% 50.0% 5/10
10 8 7.9% 62.5% 5/8
74 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 8.1% 50.0% 3/6
2 6 8.1% 50.0% 3/6
3 11 14.9% 36.4% 4/11
4 7 9.5% 42.9% 3/7
5 8 10.8% 25.0% 2/8
6 6 8.1% 50.0% 3/6
7 7 9.5% 57.1% 4/7
8 8 10.8% 37.5% 3/8
9 8 10.8% 50.0% 4/8
10 7 9.5% 71.4% 5/7
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 33.3% 1/3
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.