Тюбік

50 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 січ 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 січня 2024, Quidditch Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 50
Win-rate 52.0% 26/50
Бали 45.26 з них 3.00 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 8/10
дон 75.0% 3/4
мирний 48.3% 14/29
шериф 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 58.0%
мафія 10 20.0%
шериф 7 14.0%
дон 4 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Битва шкіл 2.0 2023
Номінації
Найкращий дон* ×1 UMC 2023, Західна Конференція- Вінниця, серія 2

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 50 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 Битва шкіл 2.0 2023
У середньому топ-48.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 6 з 30
2023 3 0 3 з 20

fiim · 1.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 30 топ-20.0%
Quidditch Cup 2024 фінал 20–21 січня 2024 · fiim · Одеса ігор 16 · перемог 10 · бали 17.18 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 2
1.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
UMC 2023, Західна Конференція- Вінниця, серія 2 22 жовтня 2023 · fiim · Вінниця · Ukrainian Mafia Cup 2023, етап 20 ігор 10 · перемог 3 · бали 6.50 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *
7 з 10 топ-70.0%
UMC 2023, Західна Конференція- Вінниця, серія 1 8 жовтня 2023 · fiim · Вінниця · Ukrainian Mafia Cup 2023, етап 13 ігор 10 · перемог 4 · бали 7.60 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
3 з 20 топ-15.0%
Битва шкіл 2.0 2023 30 вересня – 1 жовтня 2023 · fiim · Вінниця ігор 14 · перемог 9 · бали 14.50 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
50 ігор
Найкращий місяць
січень 2024 — 62.5% (10/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.0% 33.3% 2/6
2 6 12.0% 50.0% 3/6
3 7 14.0% 71.4% 5/7
4 6 12.0% 33.3% 2/6
5 4 8.0% 50.0% 2/4
6 4 8.0% 75.0% 3/4
7 4 8.0% 75.0% 3/4
8 4 8.0% 75.0% 3/4
9 3 6.0% 33.3% 1/3
10 6 12.0% 33.3% 2/6
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.3% 33.3% 1/3
2 5 17.2% 40.0% 2/5
3 3 10.3% 66.7% 2/3
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 1 3.4% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 30.0% 100.0% 3/3
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.