Вунрия

95 ігор ·турнірні ігри · остання гра 11 лют 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 лютого 2024, TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 95
Win-rate 36.8% 35/95
Бали 48.20 з них 6.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 12.5% 1 із 8 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
мафія 40.9% 9/22
мирний 37.9% 22/58
дон 23.1% 3/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 58 61.1%
мафія 22 23.2%
дон 13 13.7%
шериф 2 2.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце ПЛМ Днепр Серия 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 95 ігор
Фіналів 1 12.5% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 ПЛМ Днепр Серия 3
У середньому топ-76.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —
2023 2 0 32 з 32
2022 2 1 7 з 20
2021 3 0 2 з 10

fiim · 16.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2024 10–11 лютого 2024 · fiim · Дніпро команда Журавлина ігор 15 · перемог 6 · бали 12.00 · допи +2.90 · штраф −0.50 · ПУ 1
3.00 очок fiim
32 з 32 топ-100.0%
Zaporozhye Mafia Cup 2023 18–19 листопада 2023 · fiim · Запоріжжя ігор 4 · перемог 1 · бали 2.50 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
50 з 50 топ-100.0%
Big Game Cup 2023 7–8 жовтня 2023 · fiim · Дніпро ігор 12 · перемог 3 · бали 6.86 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ 2
3.00 очок fiim
69 з 70 топ-98.6%
Big Ben Open 2022 8–9 жовтня 2022 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 2 · бали 1.70 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Найкращий місяць
травень 2022 — 50.0% (8/16)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
95 ігор · частки рахуються від них
1 12 12.6% 25.0% 3/12
2 11 11.6% 45.5% 5/11
3 9 9.5% 55.6% 5/9
4 9 9.5% 22.2% 2/9
5 9 9.5% 33.3% 3/9
6 7 7.4% 14.3% 1/7
7 10 10.5% 50.0% 5/10
8 13 13.7% 61.5% 8/13
9 7 7.4% 14.3% 1/7
10 8 8.4% 25.0% 2/8
58 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 8.6% 20.0% 1/5
2 9 15.5% 44.4% 4/9
3 9 15.5% 55.6% 5/9
4 6 10.3% 16.7% 1/6
5 4 6.9% 25.0% 1/4
6 5 8.6% 20.0% 1/5
7 4 6.9% 50.0% 2/4
8 7 12.1% 71.4% 5/7
9 3 5.2% 33.3% 1/3
10 6 10.3% 16.7% 1/6
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 100.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 4 18.2% 50.0% 2/4
6 2 9.1% 0.0% 0/2
7 5 22.7% 40.0% 2/5
8 5 22.7% 40.0% 2/5
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 1 4.5% 100.0% 1/1
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 38.5% 20.0% 1/5
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 3 23.1% 0.0% 0/3
10 1 7.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.