Kashtan

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 11 лют 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 лютого 2024, TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 20.0% 3/15
Бали 8.20 з них 1.00 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 50.0% 1/2
мирний 0.0% 0/8
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 53.3%
мафія 3 20.0%
шериф 2 13.3%
дон 2 13.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2024 10–11 лютого 2024 · fiim · Дніпро команда Акуна Матата ігор 15 · перемог 3 · бали 8.20 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 20.0% (3/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 2 13.3% 0.0% 0/2
10 1 6.7% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 0.0% 0/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.