ArCccc

26 ігор ·турнірні ігри · остання гра 3 бер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 березня 2024, ALMATY MAFIA OPEN 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 34.6% 9/26
Бали 15.10 з них 0.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 50.0% 2/4
мирний 26.7% 4/15
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 57.7%
дон 5 19.2%
мафія 4 15.4%
шериф 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 25 з 30 NEW YEAR CUP 2024
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 25 з 30

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 30 топ-96.7%
ALMATY MAFIA OPEN 2024 2–3 березня 2024 · fiim · Алмати ігор 12 · перемог 3 · бали 6.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim
25 з 30 топ-83.3%
NEW YEAR CUP 2024 6–7 січня 2024 · fiim · Алмати команда КВАЗАРЧИКИ · особисто 25 з 30 ігор 14 · перемог 6 · бали 9.10 · допи +0.30 · штраф −0.50 · ПУ —
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · ALMATY MAFIA OPEN 2024
Найбільший штраф
−0.50 · ALMATY MAFIA OPEN 2024

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.7% 0.0% 0/2
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 4 15.4% 50.0% 2/4
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 2 7.7% 0.0% 0/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 4 26.7% 50.0% 2/4
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.