Депутат (Краков)

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 10 бер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 березня 2024, Krakow Spring Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 43.8% 7/16
Бали 15.15 з них 2.69 допами Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мирний 40.0% 4/10
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 62.5%
шериф 4 25.0%
мафія 1 6.2%
дон 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 20 Krakow Spring Cup 2024
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 6 з 20

fiim · 1.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 20 топ-30.0%
Krakow Spring Cup 2024 фінал 9–10 березня 2024 · fiim · Краків ігор 16 · перемог 7 · бали 15.35 · допи +2.69 · штраф — · ПУ 2
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 43.8% (7/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 3 18.8% 66.7% 2/3
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 3 18.8% 33.3% 1/3
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 3 30.0% 33.3% 1/3
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.