Футурист

57 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 кві 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 квітня 2024, Portugal Spring Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 57
Win-rate 45.6% 26/57
Бали 45.63 з них 3.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 7 ПУ
Штрафи 0.65

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 76.9% 10/13
дон 60.0% 3/5
шериф 41.7% 5/12
мирний 29.6% 8/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 47.4%
мафія 13 22.8%
шериф 12 21.1%
дон 5 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце AMS MAF-SCHOOL 2023
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 AMS MAF-SCHOOL 2023
Найкращий шериф* ×1 Командный Чемпионат Европы 2023
Найчастіше ПУ ×1 AMS MAF-SCHOOL 2023

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 57 ігор
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 AMS MAF-SCHOOL 2023
У середньому топ-51.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 12 з 30
2023 4 1 3 з 10

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

12 з 30 топ-40.0%
Portugal Spring Cup 2024 20–21 квітня 2024 · fiim · Лісабон ігор 12 · перемог 7 · бали 11.70 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim
9 з 20 топ-45.0%
AMS MAF-SCHOOL 2023 VOL.2 фінал 23 грудня 2023 · fiim · Амстердам ігор 10 · перемог 4 · бали 7.89 · допи +0.30 · штраф −0.65 · ПУ 3
0.00 очок fiim
20 з 20 топ-100.0%
Кубок Дюссельдорфа 2023 23–24 вересня 2023 · fiim · Дюссельдорф ігор 12 · перемог 3 · бали 7.18 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
1.00 очок fiim
16 з 40 топ-40.0%
Командный Чемпионат Европы 2023 9–10 вересня 2023 · fiim · Прага команда 0 поражений на батлах · особисто 16 з 40 ігор 15 · перемог 8 · бали 13.17 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1 Найкращий шериф *
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
вересень 2023 — 40.7% (11/27)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.8% 20.0% 1/5
2 7 12.3% 42.9% 3/7
3 6 10.5% 83.3% 5/6
4 6 10.5% 33.3% 2/6
5 6 10.5% 66.7% 4/6
6 5 8.8% 20.0% 1/5
7 6 10.5% 66.7% 4/6
8 7 12.3% 14.3% 1/7
9 6 10.5% 50.0% 3/6
10 3 5.3% 66.7% 2/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 3 11.1% 0.0% 0/3
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 3 11.1% 33.3% 1/3
5 4 14.8% 50.0% 2/4
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 2 7.4% 50.0% 1/2
8 5 18.5% 0.0% 0/5
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 2 7.4% 50.0% 1/2
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 3 25.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 1 8.3% 100.0% 1/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 3 23.1% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.