VVince

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 чер 2024
1 турнір ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 червня 2024, Krakow Mafia Open 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 75.0% 12/16
Бали 22.78 з них 5.02 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мафія 100.0% 1/1
дон 100.0% 5/5
мирний 50.0% 4/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 50.0%
дон 5 31.2%
шериф 2 12.5%
мафія 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Krakow Mafia Open 2024
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Krakow Mafia Open 2024
Найкращий шериф* ×1 Krakow Mafia Open 2024
Найкращий дон* ×1 Krakow Mafia Open 2024

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 22 Krakow Mafia Open 2024
У середньому топ-4.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 1 з 22

fiim · 22.00 очок рейтингу

Останні турніри

1 з 22 перемога
Krakow Mafia Open 2024 фінал 22–23 червня 2024 · fiim · Краків ігор 16 · перемог 12 · бали 23.21 · допи +5.02 · штраф — · ПУ 2 Найкращий гравець мафіїНайкращий шериф *Найкращий дон *
22.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 75.0% (12/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 3 18.8% 66.7% 2/3
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 3 18.8% 33.3% 1/3
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 1 6.2% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 3 37.5% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.