Буржуй (Вроцлав)

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 чер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 червня 2024, Krakow Mafia Open 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 50.0% 8/16
Бали 16.95 з них 3.19 допами Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 75.0%
мафія 4 25.0%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 22 Krakow Mafia Open 2024
У середньому топ-36.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 8 з 22

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 22 топ-36.4%
Krakow Mafia Open 2024 фінал 22–23 червня 2024 · fiim · Краків ігор 16 · перемог 8 · бали 16.95 · допи +3.19 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 50.0% (8/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 0.0% 0/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.