Кирпич)

26 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 чер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 червня 2024, Krakow Mafia Open 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 57.7% 15/26
Бали 29.72 з них 5.96 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 75.0% 3 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 52.6% 10/19
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 73.1%
мафія 3 11.5%
шериф 2 7.7%
дон 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Мировая Лига Мафии 2023, Восточная Европа- Познань, серия 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Мировая Лига Мафии 2023, Восточная Европа- Познань, серия 1
У середньому топ-24.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 4 з 22
2023 1 0 3 з 10

fiim · 11.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 22 топ-18.2%
Krakow Mafia Open 2024 фінал 22–23 червня 2024 · fiim · Краків ігор 16 · перемог 8 · бали 19.02 · допи +5.16 · штраф — · ПУ 1
11.00 очок fiim
3 з 10 топ-30.0%
Мировая Лига Мафии 2023, Восточная Европа- Познань, серия 1 21 травня 2023 · fiim · Познань · Мировая Лига Мафии 2023, Финал-Киев ігор 10 · перемог 7 · бали 11.10 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 3 Найчастіше ПУ

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.78 · Krakow Mafia Open 2024, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 4 15.4% 75.0% 3/4
4 2 7.7% 100.0% 2/2
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 2 7.7% 0.0% 0/2
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 3 11.5% 0.0% 0/3
10 2 7.7% 0.0% 0/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 100.0% 2/2
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 3 15.8% 0.0% 0/3
10 2 10.5% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.