Фаталист

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 15 вер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 вересня 2024, CrnaGora Open Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 9.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 42.9% 3/7
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 63.6%
мафія 3 27.3%
дон 1 9.1%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 25 з 50 CrnaGora Open Cup 2024
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 25 з 50

fiim · 1.00 очок рейтингу

Останні турніри

25 з 50 топ-50.0%
CrnaGora Open Cup 2024 14–15 вересня 2024 · fiim · Подгориця ігор 11 · перемог 6 · бали 9.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.