Versality

136 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 жов 2024
11 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2024, Warsaw Mafia Open 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 136
Win-rate 44.1% 60/136
Бали 113.57 з них 11.38 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 44.4% 4 із 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 88.9% 8/9
мафія 50.0% 14/28
мирний 39.3% 33/84
шериф 33.3% 5/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 84 61.8%
мафія 28 20.6%
шериф 15 11.0%
дон 9 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Los Maffos Spain Open 2023

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 136 ігор
Фіналів 2 18.2% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Los Maffos Spain Open 2023
У середньому топ-58.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 6 з 30
2023 10 1 1 з 30

fiim · 58.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 30 топ-20.0%
Warsaw Mafia Open 2024 фінал 19–20 жовтня 2024 · fiim · Варшава ігор 16 · перемог 9 · бали 18.91 · допи +3.65 · штраф — · ПУ 2
16.00 очок fiim
30 з 30 топ-100.0%
Krakow Christmas Cup 2023 23–24 грудня 2023 · fiim · Краків ігор 12 · перемог 1 · бали 4.68 · допи — · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
11 з 30 топ-36.7%
MWC 2023 - Малый Кубок 26 листопада 2023 · fiim · Торрев'єха ігор 4 · перемог 2 · бали 5.20 · допи +1.04 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
30 з 60 топ-50.0%
Mafia World Championship 2023 24–26 листопада 2023 · fiim · Торрев'єха ігор 14 · перемог 7 · бали 11.60 · допи +1.50 · штраф −0.50 · ПУ —
6.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
103 гри
Найкращий місяць
березень 2023 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.65 · Warsaw Mafia Open 2024, Фінал
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
136 ігор · частки рахуються від них
1 15 11.0% 33.3% 5/15
2 15 11.0% 53.3% 8/15
3 14 10.3% 42.9% 6/14
4 12 8.8% 66.7% 8/12
5 12 8.8% 16.7% 2/12
6 11 8.1% 27.3% 3/11
7 13 9.6% 53.8% 7/13
8 14 10.3% 42.9% 6/14
9 14 10.3% 64.3% 9/14
10 16 11.8% 37.5% 6/16
84 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 11.9% 20.0% 2/10
2 10 11.9% 40.0% 4/10
3 8 9.5% 37.5% 3/8
4 7 8.3% 57.1% 4/7
5 6 7.1% 16.7% 1/6
6 7 8.3% 14.3% 1/7
7 8 9.5% 50.0% 4/8
8 7 8.3% 28.6% 2/7
9 9 10.7% 77.8% 7/9
10 12 14.3% 41.7% 5/12
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 4 26.7% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 3 20.0% 0.0% 0/3
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 14.3% 75.0% 3/4
2 2 7.1% 100.0% 2/2
3 3 10.7% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 6 21.4% 16.7% 1/6
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 5 17.9% 60.0% 3/5
9 3 10.7% 66.7% 2/3
10 1 3.6% 100.0% 1/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.