Lambretta

34 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 жов 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2024, Warsaw Mafia Open 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 41.2% 14/34
Бали 28.10 з них 5.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мирний 42.9% 9/21
мафія 37.5% 3/8
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 61.8%
мафія 8 23.5%
дон 4 11.8%
шериф 1 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Young Guns 2023

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Young Guns 2023
У середньому топ-52.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 14 з 30
2023 1 0 2 з 20

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 30 топ-46.7%
Warsaw Mafia Open 2024 19–20 жовтня 2024 · fiim · Варшава ігор 12 · перемог 5 · бали 11.40 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
20 з 20 топ-100.0%
Young Guns 2024 10–11 серпня 2024 · fiim · Батумі ігор 12 · перемог 2 · бали 4.60 · допи +0.40 · штраф −0.50 · ПУ —
2.00 очок fiim
2 з 20 топ-10.0%
Young Guns 2023 16 вересня 2023 · fiim · Батумі ігор 10 · перемог 7 · бали 12.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 4 11.8% 25.0% 1/4
2 3 8.8% 66.7% 2/3
3 2 5.9% 50.0% 1/2
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 3 8.8% 33.3% 1/3
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 3 8.8% 0.0% 0/3
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 3 14.3% 66.7% 2/3
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 2 9.5% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 37.5% 33.3% 1/3
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.