Triss

62 гри ·турнірні ігри · остання гра 27 жов 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 жовтня 2024, Битва Столиц 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 62
Win-rate 33.9% 21/62
Бали 31.10 з них 2.00 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 42.9% 3/7
мирний 40.5% 17/42
мафія 11.1% 1/9
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 67.7%
мафія 9 14.5%
дон 7 11.3%
шериф 4 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 62 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Мировая Лига Мафии 2022, Восточная Европа - Лодзь, Серия 1
У середньому топ-83.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 31 з 31
2023 1 0 18 з 32
2022 3 0 7 з 10

fiim · 11.00 очок рейтингу

Останні турніри

40 з 40 топ-100.0%
Битва Столиц 2024 26–27 жовтня 2024 · fiim · Будапешт команда Против Столиц! · особисто 40 з 40 ігор 15 · перемог 4 · бали 9.10 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
31 з 31 топ-100.0%
Budapest Mafia Open 2024 8–9 червня 2024 · fiim · Будапешт ігор 1 · перемог 1 · бали 1.30 · допи — · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
18 з 32 топ-56.3%
Poznan Mafia Open 2023 29–30 квітня 2023 · fiim · Познань ігор 12 · перемог 6 · бали 10.04 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 3
1.00 очок fiim
57 з 70 топ-81.4%
Mafia World Championship 2022 10–11 грудня 2022 · fiim · Берлін ігор 12 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
6.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
62 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 26.7% (4/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · Битва Столиц 2024

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
62 гри · частки рахуються від них
1 8 12.9% 0.0% 0/8
2 5 8.1% 20.0% 1/5
3 5 8.1% 40.0% 2/5
4 7 11.3% 42.9% 3/7
5 5 8.1% 40.0% 2/5
6 6 9.7% 50.0% 3/6
7 7 11.3% 28.6% 2/7
8 6 9.7% 50.0% 3/6
9 7 11.3% 28.6% 2/7
10 6 9.7% 50.0% 3/6
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.5% 0.0% 0/4
2 3 7.1% 0.0% 0/3
3 2 4.8% 50.0% 1/2
4 7 16.7% 42.9% 3/7
5 3 7.1% 66.7% 2/3
6 1 2.4% 100.0% 1/1
7 6 14.3% 33.3% 2/6
8 6 14.3% 50.0% 3/6
9 5 11.9% 40.0% 2/5
10 5 11.9% 60.0% 3/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 33.3% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 3 42.9% 33.3% 1/3
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.