The Hat

183 гри ·турнірні ігри · остання гра 17 лис 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 листопада 2024, California Capital Cup 2024 (CCC24).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 183
Win-rate 43.2% 79/183
Бали 106.75 з них 14.99 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 28.6% 4 із 14 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.3% 21/38
дон 50.0% 8/16
шериф 47.6% 10/21
мирний 37.0% 40/108

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 108 59.0%
мафія 38 20.8%
шериф 21 11.5%
дон 16 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 МЛМ 2021, Североамериканская конференция, Sacramento
Найкращий гравець міста ×1 Night Owl Birthday Cup 2023
Найкращий гравець мафії ×1 МЛМ 2021, Североамериканская конференция, Sacramento
Найкращий шериф* ×1 МЛМ 2021, Североамериканская конференция - Полуфинал

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 183 гри
Фіналів 2 12.5% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 МЛМ 2021, Североамериканская конференция, Sacramento
У середньому топ-57.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 18 з 41
2023 3 1 3 з 20
2022 5 1 10 з 31
2021 7 0 2 з 10

fiim · 45.00 очок рейтингу

Останні турніри

18 з 41 топ-43.9%
California Capital Cup 2024 (CCC24) 15–17 листопада 2024 · fiim · Сакраменто ігор 12 · перемог 6 · бали 11.90 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 2
4.00 очок fiim
3 з 20 топ-15.0%
Night Owl Birthday Cup 2023 фінал 26–28 травня 2023 · fiim · Сакраменто ігор 14 · перемог 8 · бали 16.60 · допи +2.74 · штраф — · ПУ 2 Найкращий гравець міста
7.00 очок fiim
23 з 38 топ-60.5%
Big Apple Cup 2023 (New York Open) 19–21 травня 2023 · fiim · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 7.90 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
28 з 31 топ-90.3%
Golden Gate Cup 2023 (San Francisco Open) 21–23 квітня 2023 · fiim · Сан-Франциско ігор 12 · перемог 3 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
72 гри
Найкращий місяць
вересень 2021 — 54.5% (12/22)
Максимум допів за гру
+0.65 · Night Owl Birthday Cup 2023, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
183 гри · частки рахуються від них
1 17 9.3% 23.5% 4/17
2 15 8.2% 53.3% 8/15
3 20 10.9% 30.0% 6/20
4 18 9.8% 33.3% 6/18
5 17 9.3% 52.9% 9/17
6 19 10.4% 57.9% 11/19
7 21 11.5% 42.9% 9/21
8 18 9.8% 38.9% 7/18
9 20 10.9% 60.0% 12/20
10 18 9.8% 38.9% 7/18
108 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 8.3% 22.2% 2/9
2 8 7.4% 62.5% 5/8
3 11 10.2% 18.2% 2/11
4 12 11.1% 33.3% 4/12
5 10 9.3% 30.0% 3/10
6 9 8.3% 44.4% 4/9
7 12 11.1% 33.3% 4/12
8 16 14.8% 37.5% 6/16
9 11 10.2% 63.6% 7/11
10 10 9.3% 30.0% 3/10
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 4 19.0% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 2 9.5% 100.0% 2/2
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 3 14.3% 0.0% 0/3
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 13.2% 40.0% 2/5
2 4 10.5% 50.0% 2/4
3 3 7.9% 100.0% 3/3
4 6 15.8% 33.3% 2/6
5 4 10.5% 75.0% 3/4
6 4 10.5% 50.0% 2/4
7 5 13.2% 40.0% 2/5
8 1 2.6% 0.0% 0/1
9 3 7.9% 66.7% 2/3
10 3 7.9% 100.0% 3/3
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 4 25.0% 75.0% 3/4
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 2 12.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.