Ловец эмоций

39 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 гру 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 грудня 2024, Last Chance West Coast 2024 (Seattle).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 39
Win-rate 48.7% 19/39
Бали 35.25 з них 6.42 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 1.15

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 54.5% 12/22
шериф 50.0% 2/4
дон 40.0% 2/5
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 56.4%
мафія 8 20.5%
дон 5 12.8%
шериф 4 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 39 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Evergreen Cup 2024 (Seattle)
У середньому топ-70.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 1 10 з 10

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

26 з 32 топ-81.3%
Last Chance West Coast 2024 (Seattle) 6–8 грудня 2024 · fiim · Сієтл ігор 12 · перемог 5 · бали 9.40 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
12 з 41 топ-29.3%
California Capital Cup 2024 (CCC24) 15–17 листопада 2024 · fiim · Сакраменто ігор 12 · перемог 8 · бали 13.00 · допи +2.50 · штраф −0.50 · ПУ —
9.00 очок fiim
10 з 10 топ-100.0%
Evergreen Cup 2024 (Seattle) фінал 17–18 серпня 2024 · fiim · Сієтл ігор 15 · перемог 6 · бали 13.71 · допи +3.22 · штраф −0.65 · ПУ 3
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
серпень 2024 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.70 · Evergreen Cup 2024 (Seattle), Півфінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 5 12.8% 60.0% 3/5
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 8 20.5% 37.5% 3/8
4 4 10.3% 50.0% 2/4
5 5 12.8% 0.0% 0/5
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 2 5.1% 50.0% 1/2
8 2 5.1% 50.0% 1/2
9 4 10.3% 75.0% 3/4
10 3 7.7% 66.7% 2/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 18.2% 50.0% 2/4
2 2 9.1% 100.0% 2/2
3 5 22.7% 40.0% 2/5
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 1 4.5% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 50.0% 1/2
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.