M52

23 гри ·турнірні ігри · остання гра 15 гру 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 грудня 2024, Чемпионат Европы, EuroMaf-2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 23
Win-rate 34.8% 8/23
Бали 16.80 з них 2.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 33.3% 1/3
мирний 30.8% 4/13
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 56.5%
дон 4 17.4%
шериф 3 13.0%
мафія 3 13.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 27 з 30 Чемпионат Европы, EuroMaf-2024
У середньому топ-76.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 27 з 30

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

27 з 30 топ-90.0%
Чемпионат Европы, EuroMaf-2024 14–15 грудня 2024 · fiim · Будапешт ігор 12 · перемог 4 · бали 7.90 · допи +1.10 · штраф −0.50 · ПУ —
5.00 очок fiim
31 з 50 топ-62.0%
CrnaGora Open Cup 2024 14–15 вересня 2024 · fiim · Подгориця ігор 11 · перемог 4 · бали 9.02 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 1
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 3 13.0% 0.0% 0/3
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 2 8.7% 0.0% 0/2
5 4 17.4% 50.0% 2/4
6 3 13.0% 0.0% 0/3
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 2 8.7% 0.0% 0/2
10 2 8.7% 50.0% 1/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 0.0% 0/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.