Италия

179 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 гру 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 грудня 2024, FIGHT CLUB CUP 2024 (ONLINE).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 179
Win-rate 46.9% 84/179
Бали 171.72 з них 28.47 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 21
ЛХ 2+ 33.3% 7 із 21 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 76.5% 13/17
мафія 59.4% 19/32
мирний 40.4% 42/104
шериф 38.5% 10/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 104 58.1%
мафія 32 17.9%
шериф 26 14.5%
дон 17 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Битва Столиц 2024
Найкращий гравець міста ×1 The birthday cup LA BAZA 2023
Найкращий дон* ×1 Mafia World Championship 2023
Найчастіше ПУ ×3 The birthday cup LA BAZA 2023 · MADRID MAFIA OPEN 2023 · Испанский междусобойчик 2023

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 179 ігор
Фіналів 4 25.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 Битва Столиц 2024
У середньому топ-40.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 6 2 2 з 40
2023 7 2 2 з 20
2014 3 0 11 з 50

fiim · 90.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 50 топ-28.0%
FIGHT CLUB CUP 2024 (ONLINE) 14–16 грудня 2024 · fiim · Онлайн ігор 12 · перемог 6 · бали 12.20 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
14 з 20 топ-70.0%
The Birthday Сup La baza 2024 7–8 грудня 2024 · fiim · Валенсія ігор 12 · перемог 5 · бали 9.50 · допи +1.90 · штраф −0.50 · ПУ 1
2.00 очок fiim
2 з 40 топ-5.0%
Битва Столиц 2024 26–27 жовтня 2024 · fiim · Будапешт команда Furia roja · особисто 2 з 40 ігор 15 · перемог 11 · бали 20.30 · допи +4.80 · штраф — · ПУ 2 MVP
29.00 очок fiim
3 з 26 топ-11.5%
Madrid Mafia Open 2024 фінал 24–25 серпня 2024 · fiim · Мадрид ігор 14 · перемог 7 · бали 17.20 · допи +4.54 · штраф — · ПУ 2
15.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
123 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+1.04 · Los Maffos Spain Open 2024, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
179 ігор · частки рахуються від них
1 17 9.5% 70.6% 12/17
2 20 11.2% 45.0% 9/20
3 17 9.5% 35.3% 6/17
4 17 9.5% 41.2% 7/17
5 20 11.2% 60.0% 12/20
6 14 7.8% 42.9% 6/14
7 18 10.1% 44.4% 8/18
8 18 10.1% 27.8% 5/18
9 19 10.6% 57.9% 11/19
10 19 10.6% 42.1% 8/19
104 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 9.6% 50.0% 5/10
2 8 7.7% 12.5% 1/8
3 11 10.6% 27.3% 3/11
4 11 10.6% 36.4% 4/11
5 8 7.7% 50.0% 4/8
6 8 7.7% 37.5% 3/8
7 16 15.4% 50.0% 8/16
8 8 7.7% 25.0% 2/8
9 14 13.5% 64.3% 9/14
10 10 9.6% 30.0% 3/10
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 11.5% 100.0% 3/3
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 5 19.2% 40.0% 2/5
6 2 7.7% 0.0% 0/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 4 15.4% 25.0% 1/4
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 1 3.8% 100.0% 1/1
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 7 21.9% 85.7% 6/7
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 6 18.8% 83.3% 5/6
6 2 6.2% 50.0% 1/2
7 1 3.1% 0.0% 0/1
8 2 6.2% 0.0% 0/2
9 3 9.4% 66.7% 2/3
10 5 15.6% 40.0% 2/5
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 23.5% 100.0% 4/4
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 23.5% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 17.6% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.