Sicily

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 14 гру 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 грудня 2024, Кубок Испании 2024 , Барселона- серия 5 из 5.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 22.7% 5/22
Бали 12.70 з них 1.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 50.0% 1/2
шериф 25.0% 1/4
мирний 0.0% 0/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 59.1%
шериф 4 18.2%
мафія 3 13.6%
дон 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Кубок Испании 2024 , Барселона- серия 5 из 5

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Кубок Испании 2024 , Барселона- серия 5 из 5
У середньому топ-86.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 8 з 10

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Кубок Испании 2024 , Барселона- серия 5 из 5 14 грудня 2024 · fiim · Барселона · Кубок Испании 2024, етап 5 ігор 10 · перемог 3 · бали 7.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *
28 з 30 топ-93.3%
Los Maffos Spain Open 2024 9–10 березня 2024 · fiim · Торрев'єха ігор 12 · перемог 2 · бали 5.60 · допи +0.70 · штраф −0.50 · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
21 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 3 13.6% 0.0% 0/3
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 3 13.6% 0.0% 0/3
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 2 9.1% 0.0% 0/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 23.1% 0.0% 0/3
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 23.1% 0.0% 0/3
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 2 15.4% 0.0% 0/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.