Лілу

248 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 лют 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 лютого 2025, GRANDMASTERS 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 248
Win-rate 46.8% 116/248
Бали 189.89 з них 26.63 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 13
ЛХ 2+ 30.8% 4 із 13 ПУ
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 36/54
дон 53.1% 17/32
мирний 40.7% 55/135
шериф 29.6% 8/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 135 54.4%
мафія 54 21.8%
дон 32 12.9%
шериф 27 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 22 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 UMC 2023, Східна Конференція, Дніпро-серія 1
Найкращий шериф* ×1 UMC 2023, Східна Конференція, Дніпро-серія 1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 22 248 ігор
Фіналів 2 9.1% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 40 Kyiv Mafia Open 2024
У середньому топ-58.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 3 з 10
2024 6 1 3 з 40
2023 3 0 3 з 10
2021 1 0 3 з 10
2020 2 0 5 з 10
2019 5 1 41 з 80
2018 3 0 12 з 20

fiim · 103.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 13 топ-76.9%
GRANDMASTERS 2024 14–16 лютого 2025 · fiim · Батумі ігор 20 · перемог 11 · бали 19.80 · допи +3.90 · штраф −1.10 · ПУ 1
0.00 очок fiim
3 з 10 топ-30.0%
Ukrainian Masters 2024 11–12 січня 2025 · fiim · Київ ігор 20 · перемог 11 · бали 21.42 · допи +4.30 · штраф — · ПУ 2
0.00 очок fiim
39 з 60 топ-65.0%
Final Game - no gain, no pain. 14–15 грудня 2024 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 6 · бали 11.30 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
29 з 40 топ-72.5%
Ukrainian Mafia Open 2024 16–17 листопада 2024 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 4 · бали 9.60 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
229 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · GRANDMASTERS 2024
Найбільший штраф
−0.80 · GRANDMASTERS 2024

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
248 ігор · частки рахуються від них
1 22 8.9% 63.6% 14/22
2 22 8.9% 40.9% 9/22
3 23 9.3% 47.8% 11/23
4 26 10.5% 42.3% 11/26
5 28 11.3% 57.1% 16/28
6 25 10.1% 68.0% 17/25
7 22 8.9% 45.5% 10/22
8 22 8.9% 31.8% 7/22
9 28 11.3% 39.3% 11/28
10 30 12.1% 33.3% 10/30
135 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 5.9% 50.0% 4/8
2 15 11.1% 40.0% 6/15
3 18 13.3% 50.0% 9/18
4 14 10.4% 21.4% 3/14
5 15 11.1% 53.3% 8/15
6 14 10.4% 64.3% 9/14
7 11 8.1% 27.3% 3/11
8 10 7.4% 20.0% 2/10
9 11 8.1% 45.5% 5/11
10 19 14.1% 31.6% 6/19
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 7.4% 0.0% 0/2
2 1 3.7% 0.0% 0/1
3 1 3.7% 0.0% 0/1
4 2 7.4% 50.0% 1/2
5 3 11.1% 0.0% 0/3
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 2 7.4% 100.0% 2/2
8 6 22.2% 16.7% 1/6
9 6 22.2% 50.0% 3/6
10 3 11.1% 33.3% 1/3
54 гри за мафія · частки рахуються від них
1 9 16.7% 88.9% 8/9
2 5 9.3% 60.0% 3/5
3 4 7.4% 50.0% 2/4
4 6 11.1% 66.7% 4/6
5 6 11.1% 83.3% 5/6
6 6 11.1% 83.3% 5/6
7 1 1.9% 100.0% 1/1
8 4 7.4% 75.0% 3/4
9 9 16.7% 33.3% 3/9
10 4 7.4% 50.0% 2/4
32 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 9.4% 66.7% 2/3
2 1 3.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 12.5% 75.0% 3/4
5 4 12.5% 75.0% 3/4
6 4 12.5% 75.0% 3/4
7 8 25.0% 50.0% 4/8
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 2 6.2% 0.0% 0/2
10 4 12.5% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.