Karl Balling

64 гри ·турнірні ігри · остання гра 2 тра 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 травня 2025, Online Unity Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 64
Win-rate 50.0% 32/64
Бали 48.04 з них 4.11 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 69.2% 9/13
мирний 45.9% 17/37
шериф 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 57.8%
мафія 13 20.3%
шериф 9 14.1%
дон 5 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 64 гри
Фіналів 2 40.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 21 Online Unity Cup
У середньому топ-85.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 17 з 21
2023 2 2 —
2022 2 0 35 з 40

fiim · 49.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 21 топ-81.0%
Online Unity Cup 30 квітня – 2 травня 2025 · fiim · Онлайн ігор 12 · перемог 4 · бали 8.50 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ —
2.00 очок fiim
—
ЧЕМПИОНАТ КАЗАХСТАНА 2023 фінал 5–6 серпня 2023 · fiim · Астана ігор 12 · перемог 10 · бали 15.78 · допи +1.61 · штраф — · ПУ —
25.00 очок fiim
—
SATISFACTION CUP 2023 фінал 8–9 квітня 2023 · fiim · Астана ігор 16 · перемог 10 · бали 16.36 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
16.00 очок fiim
35 з 40 топ-87.5%
RBF Cup 2022 9–10 квітня 2022 · fiim · Астана ігор 10 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
квітень 2023 — 62.5% (10/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 7 10.9% 57.1% 4/7
2 8 12.5% 37.5% 3/8
3 6 9.4% 50.0% 3/6
4 4 6.2% 50.0% 2/4
5 7 10.9% 85.7% 6/7
6 6 9.4% 66.7% 4/6
7 8 12.5% 25.0% 2/8
8 6 9.4% 33.3% 2/6
9 7 10.9% 28.6% 2/7
10 5 7.8% 80.0% 4/5
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 18.9% 57.1% 4/7
2 4 10.8% 25.0% 1/4
3 5 13.5% 40.0% 2/5
4 1 2.7% 0.0% 0/1
5 4 10.8% 100.0% 4/4
6 4 10.8% 50.0% 2/4
7 5 13.5% 20.0% 1/5
8 2 5.4% 0.0% 0/2
9 3 8.1% 33.3% 1/3
10 2 5.4% 100.0% 2/2
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 3 23.1% 66.7% 2/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.