Osip

36 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 тра 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 травня 2025, Freedom Cup 2025 (Sacramento).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 36
Win-rate 36.1% 13/36
Бали 26.00 з них 3.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 34.8% 8/23
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 63.9%
мафія 7 19.4%
шериф 4 11.1%
дон 2 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 33 Freedom Cup 2025 (Sacramento)
У середньому топ-71.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 20 з 33
2024 1 0 29 з 41

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 33 топ-60.6%
Freedom Cup 2025 (Sacramento) 16–18 травня 2025 · fiim · Сакраменто ігор 12 · перемог 5 · бали 10.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
38 з 45 топ-84.4%
Cowboy Cup 2025 (Dallas) 24–26 січня 2025 · fiim · Даллас ігор 12 · перемог 3 · бали 7.20 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
29 з 41 топ-70.7%
California Capital Cup 2024 (CCC24) 15–17 листопада 2024 · fiim · Сакраменто ігор 12 · перемог 5 · бали 8.70 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
34 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 9 25.0% 33.3% 3/9
2 1 2.8% 0.0% 0/1
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 3 8.3% 0.0% 0/3
5 3 8.3% 66.7% 2/3
6 3 8.3% 66.7% 2/3
7 4 11.1% 0.0% 0/4
8 3 8.3% 0.0% 0/3
9 4 11.1% 25.0% 1/4
10 2 5.6% 100.0% 2/2
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 26.1% 16.7% 1/6
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 4 17.4% 75.0% 3/4
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 3 13.0% 66.7% 2/3
6 1 4.3% 100.0% 1/1
7 3 13.0% 0.0% 0/3
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 1 4.3% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 42.9% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.