levelup

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 чер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 червня 2025, Кубок Макаренко 2025 (Chicago).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 61.5% 8/13
Бали 14.40 з них 2.50 допами Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 100.0% 2/2
мирний 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 61.5%
мафія 3 23.1%
дон 2 15.4%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Кубок Макаренко 2025 (Chicago)
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 2 з 20

fiim · 18.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
Кубок Макаренко 2025 (Chicago) 7–8 червня 2025 · fiim · Чикаго команда nazvanie · особисто 2 з 20 ігор 13 · перемог 8 · бали 14.40 · допи +2.50 · штраф — · ПУ —
18.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 1 7.7% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 100.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.