Stasy (Toronto)

37 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 березня 2025, Чемпионат Канады - 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 37
Win-rate 45.9% 17/37
Бали 32.97 з них 4.51 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 54.5% 6/11
мирний 40.0% 8/20
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 54.1%
мафія 11 29.7%
дон 5 13.5%
шериф 1 2.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 37 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 20 Чемпионат Канады - 2025
У середньому топ-59.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 1 9 з 20
2024 2 0 13 з 26

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 20 топ-45.0%
Чемпионат Канады - 2025 фінал 7–9 березня 2025 · fiim · Монреаль ігор 15 · перемог 8 · бали 16.29 · допи +3.31 · штраф −0.30 · ПУ 1
2.00 очок fiim
19 з 23 топ-82.6%
Soulful Toronto Cup 2024 25–27 жовтня 2024 · fiim · Торонто ігор 11 · перемог 4 · бали 7.30 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
13 з 26 топ-50.0%
Чемпионат Канады - 2024 26–28 квітня 2024 · fiim · Монреаль ігор 11 · перемог 5 · бали 9.50 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найкращий місяць
березень 2025 — 53.3% (8/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 4 10.8% 0.0% 0/4
3 4 10.8% 50.0% 2/4
4 6 16.2% 50.0% 3/6
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 4 10.8% 50.0% 2/4
7 3 8.1% 66.7% 2/3
8 3 8.1% 0.0% 0/3
9 4 10.8% 100.0% 4/4
10 3 8.1% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 4 20.0% 50.0% 2/4
4 5 25.0% 40.0% 2/5
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 2 10.0% 100.0% 2/2
10 2 10.0% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 2 18.2% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.