Poet

10 ігор ·турнірні ігри · остання гра 15 чер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 червня 2025, Fleur de Lys 2025 (Montreal).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 10
Win-rate 20.0% 2/10
Бали 5.10 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 50.0% 1/2
мирний 0.0% 0/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 70.0%
мафія 2 20.0%
дон 1 10.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 23 з 24 Fleur de Lys 2025 (Montreal)
У середньому топ-95.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 23 з 24

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

23 з 24 топ-95.8%
Fleur de Lys 2025 (Montreal) 13–15 червня 2025 · fiim · Монреаль ігор 10 · перемог 2 · бали 5.10 · допи +0.60 · штраф −0.50 · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
8 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Fleur de Lys 2025 (Montreal), Відбіркові

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
10 ігор · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 3 30.0% 33.3% 1/3
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 2 20.0% 0.0% 0/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 0.0% 0/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.