Каин (Лиссабон)

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 8 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 березня 2025, Weekend Series 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 68.2% 15/22
Бали 26.07 з них 3.60 допами Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 66.7% 10/15
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 68.2%
мафія 3 13.6%
шериф 2 9.1%
дон 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце MADRID MAFIA OPEN 2023

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 26 MADRID MAFIA OPEN 2023
У середньому топ-25.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 10
2023 1 1 3 з 26

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Weekend Series 2025 8 березня 2025 · fiim · Лісабон ігор 8 · перемог 4 · бали 8.30 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
3 з 26 топ-11.5%
MADRID MAFIA OPEN 2023 фінал 19–20 серпня 2023 · fiim · Мадрид ігор 14 · перемог 11 · бали 17.77 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 2 9.1% 100.0% 2/2
2 4 18.2% 50.0% 2/4
3 2 9.1% 100.0% 2/2
4 3 13.6% 66.7% 2/3
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 1 4.5% 100.0% 1/1
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 26.7% 50.0% 2/4
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 66.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.