Traveler

188 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 сер 2025
16 турнірів ·4× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 серпня 2025, POV Media Battle.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 188
Win-rate 51.1% 96/188
Бали 234.17 з них 54.99 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 18
ЛХ 2+ 33.3% 6 із 18 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.1% 22/36
дон 55.0% 11/20
шериф 51.6% 16/31
мирний 46.5% 47/101

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 101 53.7%
мафія 36 19.1%
шериф 31 16.5%
дон 20 10.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Liga de Campeones
Номінації
MVP ×4 POV Media Battle - Отбор 8 · POV Media Battle - Отбор 6 · Liga de Campeones · Котор Cup
Найкращий гравець міста ×3 POV Media Battle - Полуфинал 2 · ONLINE WINTER CUP 2025 (SWIPEAL) · Cosa Nostra Cup VI
Найкращий гравець мафії ×1 POV Media Battle - Отбор 8
Найкращий шериф* ×5 POV Media Battle - Отбор 8 · ONLINE WINTER CUP 2025 (SWIPEAL) · Black Friday Cup 2024 (New York) · Raleigh Open 2024 · Liga de Campeones
Найчастіше ПУ ×2 Cosa Nostra Cup VI · mkrv Cup

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 188 ігор
Фіналів 4 25.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 23 Raleigh Open 2024
У середньому топ-32.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 6 2 1 з 20
2024 10 2 1 з 23

fiim · 90.00 очок рейтингу

Останні турніри

7 з 11 топ-63.6%
POV Media Battle 4–5 серпня 2025 · fiim · Онлайн ігор 10 · перемог 5 · бали 17.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ —
22.00 очок fiim
5 з 10 топ-50.0%
POV Media Battle - Полуфинал 2 28–29 липня 2025 · fiim · Онлайн · POV Media Battle, етап 12 ігор 10 · перемог 3 · бали 18.25 · допи +5.10 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець міста
1 з 10 перемога
POV Media Battle - Отбор 8 2 липня 2025 · fiim · Онлайн · POV Media Battle, етап 8 ігор 6 · перемог 4 · бали 14.60 · допи +4.60 · штраф — · ПУ — MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий шериф *
4 з 10 топ-40.0%
POV Media Battle - Отбор 6 18 червня 2025 · fiim · Онлайн · POV Media Battle, етап 6 ігор 6 · перемог 2 · бали 11.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ — MVP

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
188 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 65.5% (19/29)
Максимум допів за гру
+1.20 · POV Media Battle - Полуфинал 2
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
188 ігор · частки рахуються від них
1 23 12.2% 43.5% 10/23
2 18 9.6% 38.9% 7/18
3 19 10.1% 57.9% 11/19
4 18 9.6% 61.1% 11/18
5 25 13.3% 44.0% 11/25
6 25 13.3% 52.0% 13/25
7 18 9.6% 55.6% 10/18
8 14 7.4% 50.0% 7/14
9 13 6.9% 46.2% 6/13
10 15 8.0% 66.7% 10/15
101 гра за мирний · частки рахуються від них
1 15 14.9% 46.7% 7/15
2 10 9.9% 20.0% 2/10
3 10 9.9% 70.0% 7/10
4 10 9.9% 60.0% 6/10
5 13 12.9% 53.8% 7/13
6 13 12.9% 38.5% 5/13
7 7 6.9% 28.6% 2/7
8 10 9.9% 40.0% 4/10
9 6 5.9% 50.0% 3/6
10 7 6.9% 57.1% 4/7
31 гра за шериф · частки рахуються від них
1 4 12.9% 25.0% 1/4
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 2 6.5% 0.0% 0/2
4 3 9.7% 66.7% 2/3
5 4 12.9% 50.0% 2/4
6 4 12.9% 75.0% 3/4
7 5 16.1% 80.0% 4/5
8 1 3.2% 100.0% 1/1
9 5 16.1% 20.0% 1/5
10 1 3.2% 100.0% 1/1
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.3% 33.3% 1/3
2 6 16.7% 66.7% 4/6
3 4 11.1% 50.0% 2/4
4 4 11.1% 75.0% 3/4
5 4 11.1% 50.0% 2/4
6 4 11.1% 50.0% 2/4
7 3 8.3% 100.0% 3/3
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 1 2.8% 100.0% 1/1
10 4 11.1% 50.0% 2/4
20 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.0% 66.7% 2/3
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 4 20.0% 0.0% 0/4
6 4 20.0% 75.0% 3/4
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 3 15.0% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.