BLAZE

33 гри ·турнірні ігри · остання гра 3 сер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 серпня 2025, CRNA GORA OPEN CUP 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 33
Win-rate 57.6% 19/33
Бали 32.20 з них 3.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 60.9% 14/23
шериф 50.0% 1/2
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 69.7%
мафія 4 12.1%
дон 4 12.1%
шериф 2 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Мировая Лига Мафии 2025, Балканы- Подгорица, серия 3
У середньому топ-55.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 5 з 10
2024 1 0 33 з 50

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

15 з 30 топ-50.0%
CRNA GORA OPEN CUP 2025 2–3 серпня 2025 · fiim · Подгориця ігор 12 · перемог 7 · бали 12.20 · допи +1.90 · штраф −0.30 · ПУ 1
2.00 очок fiim
5 з 10 топ-50.0%
Мировая Лига Мафии 2025, Балканы- Подгорица, серия 3 31 травня 2025 · fiim · Подгориця · Мировая Лига Мафии 2025, етап 9 ігор 10 · перемог 6 · бали 11.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
33 з 50 топ-66.0%
CrnaGora Open Cup 2024 14–15 вересня 2024 · fiim · Подгориця ігор 11 · перемог 6 · бали 9.00 · допи — · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 66.7% 2/3
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 3 9.1% 66.7% 2/3
4 4 12.1% 75.0% 3/4
5 3 9.1% 33.3% 1/3
6 3 9.1% 66.7% 2/3
7 5 15.2% 20.0% 1/5
8 2 6.1% 50.0% 1/2
9 4 12.1% 75.0% 3/4
10 3 9.1% 100.0% 3/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 4 17.4% 75.0% 3/4
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 3 13.0% 66.7% 2/3
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 4 17.4% 75.0% 3/4
10 2 8.7% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.