Монохром

8 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2025
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 25.0% 2/8
Бали 3.70 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мирний 33.3% 1/3
мафія 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 3 37.5%
мафія 3 37.5%
дон 2 25.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Rotterdam Mafia Cup 2025 - Серия 3

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Rotterdam Mafia Cup 2025 - Серия 3
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Rotterdam Mafia Cup 2025 - Серия 3 13 вересня 2025 · fiim · Утрехт · Rotterdam Mafia Cup 2025 - Финал, етап 3 ігор 8 · перемог 2 · бали 3.70 · допи +0.70 · штраф −1.40 · ПУ — Найкращий дон *

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
3 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.