Chardee macdennis

8 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 15 сер 2026
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 50.0% 4/8
Бали 7.30 з них 1.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мафія 100.0% 1/1
мирний 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 62.5%
шериф 2 25.0%
мафія 1 12.5%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 GFC 2026 (hebrew/иврит) #5

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 GFC 2026 (hebrew/иврит) #5
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
GFC 2026 (hebrew/иврит) #5 15 серпня 2026 · fiim · רמת גן · GFC 2026 (hebrew/иврит), етап 5 ігор 8 · перемог 4 · бали 7.30 · допи +1.40 · штраф −0.50 · ПУ — Найкращий шериф *

Активність

1 ігровий день, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 2 25.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.