Мышка CNX

12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (8/12) — 12 ігор · мало
Доп/гру 0.17 за 12 ігор — 12 ігор · мало
Мирний 71.4% (5/7) — 7 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 66.7% 8/12
Бали 13.30 з них 2.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 71.4% 5/7
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
мафія 2 16.7%
дон 2 16.7%
шериф 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 20 VIBE CUP 2026
У середньому топ-55.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 11 з 20

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 20 топ-55.0%
VIBE CUP 2026 29–30 серпня 2026 · fiim · Паттая ігор 12 · перемог 8 · бали 13.30 · допи +2.00 · штраф −0.30 · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.