Маринад

22 гри за 2026 рік · 34 загалом ·турнірні ігри · остання гра 30 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.7% (5/12) 30.0% (3/10) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.16 за 12 ігор 0.04 за 10 ігор 12 ігор · мало
Мирний 44.4% (4/9) 0.0% (0/2) 9 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 36.4% 8/22
Бали 16.30 з них 2.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 3/6
мирний 36.4% 4/11
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 50.0%
мафія 6 27.3%
дон 3 13.6%
шериф 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 20 VIBE CUP 2026
У середньому топ-84.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 17 з 20
2025 1 0 18 з 25

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 20 топ-85.0%
VIBE CUP 2026 29–30 серпня 2026 · fiim · Паттая ігор 12 · перемог 5 · бали 10.50 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 2
2.00 очок fiim
22 з 23 топ-95.7%
КУБОК ЮГО-ВОСТОЧНОЙ АЗИИ 2026 4–5 липня 2026 · fiim · Паттая ігор 10 · перемог 3 · бали 5.80 · допи +0.40 · штраф −0.60 · ПУ 1
3.00 очок fiim
18 з 25 топ-72.0%
United Tournament 2025 11–12 жовтня 2025 · fiim · Паттая ігор 12 · перемог 6 · бали 10.30 · допи +2.10 · штраф −1.40 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 3 13.6% 0.0% 0/3
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 13.6% 33.3% 1/3
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 3 13.6% 66.7% 2/3
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.