Triukas

Laurynas Denisenko
12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 16.7% (2/12) — 12 ігор · мало
Доп/гру 0.14 за 12 ігор — 12 ігор · мало
Мирний 25.0% (2/8) — 8 ігор · мало
Мафія 0.0% (0/3) — 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 16.7% 2/12
Бали 15.40 з них 1.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 25.0% 2/8
мафія 0.0% 0/3
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
мафія 3 25.0%
дон 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 30 Lithuania Mafia Open 2026
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 30 з 30

Останні турніри

30 з 30 топ-100.0%
Lithuania Mafia Open 2026 10–11 жовтня 2026 · iMafia · Вільнюс ігор 12 · перемог 2 · бали 15.60 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Lithuania Mafia Open 2026, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.