Mysha

Vytautas Matukevicius
12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (6/12) — 12 ігор · мало
Доп/гру 0.20 за 12 ігор — 12 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) — 7 ігор · мало
Шериф 66.7% (2/3) — 3 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 50.0% 6/12
Бали 19.40 з них 2.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
шериф 66.7% 2/3
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
шериф 3 25.0%
мафія 2 16.7%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 30 Lithuania Mafia Open 2026
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 22 з 30

Останні турніри

22 з 30 топ-73.3%
Lithuania Mafia Open 2026 10–11 жовтня 2026 · iMafia · Вільнюс ігор 12 · перемог 6 · бали 19.40 · допи +2.40 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
6 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · Lithuania Mafia Open 2026, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.