Anwar

Владимир Орлов
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 лютого 2022, Winter Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 6.20 з них 1.20 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 50.0% 1/2
шериф 33.3% 1/3
мирний 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 41.7%
шериф 3 25.0%
мафія 2 16.7%
дон 2 16.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 40 Winter Cup 2022
У середньому топ-35.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 14 з 40

iMafia · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 40 топ-35.0%
Winter Cup 2022 12–13 лютого 2022 · iMafia · Берлін ігор 12 · перемог 5 · бали 6.52 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
5.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Winter Cup 2022, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 25.0% 33.3% 1/3
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.