Алиса

27 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 лип 2022
3 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 липня 2022, ПЛМ 2022 (Берлин) Серия 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 40.7% 11/27
Бали 12.80 з них 1.80 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
мирний 38.5% 5/13
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 48.1%
мафія 8 29.6%
шериф 3 11.1%
дон 3 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець ПЛМ 2022 (Израиль) серия 4
Номінації
Найкраща мафія ×1 ПЛМ 2022 (Израиль) серия 4

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 ПЛМ 2022 (Израиль) серия 4
У середньому топ-53.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 3 0 1 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
ПЛМ 2022 (Берлин) Серия 2 2 липня 2022 · iMafia · Берлін · Профессиональная лига мафии EU 2022, етап 17 ігор 9 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
ПЛМ 2022 (Израиль) серия 6 4 червня 2022 · iMafia · רמת גן · Профессиональная лига мафии EU 2022, етап 12 ігор 9 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 2
1 з 10 перемога
ПЛМ 2022 (Израиль) серия 4 16 квітня 2022 · iMafia · רמת גן · Профессиональная лига мафии EU 2022, етап 9 ігор 9 · перемог 5 · бали 6.10 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1 Найкраща мафія

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 2 7.4% 100.0% 2/2
4 2 7.4% 0.0% 0/2
5 3 11.1% 0.0% 0/3
6 3 11.1% 33.3% 1/3
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 2 7.4% 100.0% 2/2
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 3 11.1% 33.3% 1/3
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.