Masterpiece

Ганна Вовк
15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 сер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 серпня 2022, Friends double cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 46.7% 7/15
Бали 7.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 2/3
мирний 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 73.3%
мафія 3 20.0%
дон 1 6.7%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 40 Friends double cup
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 18 з 40

Останні турніри

17 з 20 топ-45.0%
Friends double cup 20–21 серпня 2022 · iMafia · Київ команда Зефір · особисто 18 з 40 ігор 15 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
серпень 2022 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Friends double cup, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 100.0% 2/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 2 13.3% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.