Aloha

Максим Грибінюк
25 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 бер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 березня 2023, We are One 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 56.0% 14/25
Бали 16.40 з них 2.40 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
мирний 60.0% 6/10
мафія 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 40.0%
мафія 9 36.0%
шериф 3 12.0%
дон 3 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 ПЛМ 2022 (Львів) Серия 2
Найкращий гравець міста ×1 ПЛМ 2022 (Львів) Серия 2
Найкращий дон ×1 ПЛМ 2022 (Львів) Серия 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 40 We are One 2023
У середньому топ-36.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 5 з 40
2022 1 0 6 з 10

Останні турніри

8 з 20 топ-12.5%
We are One 2023 25–26 березня 2023 · iMafia · Львів команда Запоріжжя - Львів СВ · особисто 5 з 40 ігор 16 · перемог 10 · бали 11.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
ПЛМ 2022 (Львів) Серия 2 9 липня 2022 · iMafia · Львів · Професійна ліга мафії UA 2022, етап 2 ігор 9 · перемог 4 · бали 5.20 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець містаНайкращий дон

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
березень 2023 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · We are One 2023, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 4 16.0% 75.0% 3/4
3 2 8.0% 100.0% 2/2
4 3 12.0% 66.7% 2/3
5 1 4.0% 0.0% 0/1
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 4 16.0% 50.0% 2/4
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 2 8.0% 0.0% 0/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 4 40.0% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 66.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 2 22.2% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.