Тесла

Ирина Максимова
84 гри ·турнірні ігри · остання гра 26 бер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 березня 2024, CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 13.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 84
Win-rate 44.0% 37/84
Бали 64.95 з них 16.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 3.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 81.8% 9/11
мафія 57.1% 8/14
мирний 40.4% 19/47
шериф 8.3% 1/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 47 56.0%
мафія 14 16.7%
шериф 12 14.3%
дон 11 13.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 The Cult. 4 серия
Найкращий гравець мафії ×1 The Cult. 17 серия
Найкраща мафія ×1 The Cult. 17 серия
Найкращий дон ×1 The Cult. 4 серия

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 84 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 The Cult. 23 серия
У середньому топ-53.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 5 0 5 з 14
2023 7 0 2 з 10
2022 1 0 4 з 10

Останні турніри

14 з 14 топ-100.0%
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 13 26 березня 2024 · iMafia · Вінниця ігор 3 · перемог 1 · бали 3.90 · допи +0.60 · штраф −0.70 · ПУ —
5 з 14 топ-35.7%
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE SERIES 12 25 березня 2024 · iMafia · Вінниця ігор 6 · перемог 2 · бали 7.70 · допи +0.30 · штраф −0.60 · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
CHAKRALAND CLOSED LEAGUE 4 27 лютого 2024 · iMafia · Вінниця ігор 6 · перемог 1 · бали 5.70 · допи — · штраф −1.30 · ПУ —
5 з 10 топ-45.5%
The Cult. 35 серия 26 січня 2024 · iMafia · Вінниця · THE CULT, етап 36 команда Torchwood · особисто 5 з 11 ігор 6 · перемог 3 · бали 4.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
жовтень 2023 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+1.20 · The Cult. 4 серия, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
84 гри · частки рахуються від них
1 10 11.9% 60.0% 6/10
2 6 7.1% 33.3% 2/6
3 10 11.9% 70.0% 7/10
4 5 6.0% 40.0% 2/5
5 9 10.7% 55.6% 5/9
6 12 14.3% 50.0% 6/12
7 9 10.7% 44.4% 4/9
8 4 4.8% 25.0% 1/4
9 10 11.9% 30.0% 3/10
10 9 10.7% 11.1% 1/9
47 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 12.8% 50.0% 3/6
2 2 4.3% 50.0% 1/2
3 7 14.9% 57.1% 4/7
4 3 6.4% 33.3% 1/3
5 2 4.3% 100.0% 2/2
6 9 19.1% 44.4% 4/9
7 7 14.9% 42.9% 3/7
8 3 6.4% 0.0% 0/3
9 2 4.3% 0.0% 0/2
10 6 12.8% 16.7% 1/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 3 25.0% 0.0% 0/3
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 28.6% 50.0% 2/4
6 2 14.3% 100.0% 2/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 21.4% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.