Ketrin

Катерина Савчин
12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 чер 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 червня 2024, West Cup 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 25.0% 3/12
Бали 17.90 з них 3.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
мирний 22.2% 2/9
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 75.0%
шериф 2 16.7%
мафія 1 8.3%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 44 з 60 West Cup 2024
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 44 з 60

iMafia · 72.00 очок рейтингу

Останні турніри

44 з 60 топ-73.3%
West Cup 2024 8–9 червня 2024 · iMafia · Львів ігор 12 · перемог 3 · бали 18.50 · допи +3.20 · штраф −0.30 · ПУ 3
72.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
7 ігор
Максимум допів за гру
+1.20 · West Cup 2024, Відбір
Найбільший штраф
−0.30 · West Cup 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.