winrate ≠ skill

Prokhor Ryazanov
23 гри ·турнірні ігри · остання гра 28 вер 2025
2 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 вересня 2025, PLM EU 2025. Semifinal. Cologne.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 23
Win-rate 60.9% 14/23
Бали 46.20 з них 9.20 допами Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 71.4% 5/7
мирний 55.6% 5/9
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 39.1%
мафія 7 30.4%
шериф 4 17.4%
дон 3 13.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1
Номінації
MVP ×1 PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1
Найкращий гравець мафії ×1 PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1
Найкращий шериф ×1 PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1
Найкращий дон ×1 PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1
У середньому топ-22.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 1 з 10

iMafia · 133.00 очок рейтингу

Останні турніри

7 з 20 топ-35.0%
PLM EU 2025. Semifinal. Cologne 27–28 вересня 2025 · iMafia · Кельн · Professional League of Mafia 2025, етап 47 ігор 14 · перемог 7 · бали 26.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
133.00 очок iMafia
1 з 10 перемога
PLM EU 2025. Amsterdam. Series 1 12 липня 2025 · iMafia · Амстердам · Professional League of Mafia 2025, етап 29 ігор 9 · перемог 7 · бали 20.40 · допи +4.20 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий шерифНайкращий дон

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+1.00 · PLM EU 2025. Semifinal. Cologne, Півфінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 3 13.0% 33.3% 1/3
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 3 13.0% 100.0% 3/3
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.