Phoenix_

Павел Симоненков
12 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 24 тра 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 травня 2026, Pink City.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 19.20 з них 2.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 50.0% 1/2
мафія 50.0% 1/2
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
шериф 2 16.7%
мафія 2 16.7%
дон 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 21 Pink City
У середньому топ-71.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 15 з 21

iMafia · 100.00 очок рейтингу

Останні турніри

15 з 21 топ-71.4%
Pink City 23–24 травня 2026 · iMafia · Єреван ігор 12 · перемог 5 · бали 19.20 · допи +2.40 · штраф −0.20 · ПУ —
100.00 очок iMafia

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
7 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · Pink City, Відбір
Найбільший штраф
−0.20 · Pink City, Відбір

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.