Luna (Yerevan)

Катерина Мунтян
34 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 28 чер 2026
3 турніри · найближчий — Joker Cup, 7 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 червня 2026, Premier League Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 38.2% 13/34
Бали 53.30 з них 7.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
мирний 36.4% 8/22
шериф 0.0% 0/4
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 64.7%
мафія 6 17.6%
шериф 4 11.8%
дон 2 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Найближчі турніри

гравець заявлений
7–8 лис через 20 днів Joker Cup iMafia · Єреван особистий залік 46 з 40 місць зайнято

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Лига Кавказа 2026 Серия 4
У середньому топ-84.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 9 з 10

iMafia · 221.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 22 топ-77.3%
Premier League Cup 27–28 червня 2026 · iMafia · Єреван ігор 12 · перемог 6 · бали 20.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —
133.00 очок iMafia
18 з 21 топ-85.7%
Pink City 23–24 травня 2026 · iMafia · Єреван ігор 12 · перемог 4 · бали 17.60 · допи +2.60 · штраф −1.00 · ПУ —
88.00 очок iMafia
9 з 10 топ-90.0%
Лига Кавказа 2026 Серия 4 3 травня 2026 · iMafia · Єреван · Лига Кавказа 2026, етап 4 ігор 10 · перемог 3 · бали 15.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 31.8% (7/22)
Максимум допів за гру
+1.00 · Premier League Cup, Відбір
Найбільший штраф
−0.40 · Pink City, Відбір

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 4 11.8% 50.0% 2/4
3 3 8.8% 33.3% 1/3
4 3 8.8% 66.7% 2/3
5 3 8.8% 0.0% 0/3
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 4 11.8% 0.0% 0/4
8 3 8.8% 0.0% 0/3
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 4 11.8% 50.0% 2/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 3 13.6% 66.7% 2/3
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 4 18.2% 50.0% 2/4
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 2 9.1% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 100.0% 2/2
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.